Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí konané 10.11.2018

Uverejnenie výsledkov volieb poslancov obecného zastupiteľstva a volieb starostu obce.

 

Počet voličov zapísaných v zozname voličov                                          532

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní                                         278

Počet voličov, ktorí odovzdali obálku                                                        278

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby

 do obecného zastupiteľstva                                                                     278

Počet zvolených poslancov                                                                       7

Počet platných hlasovacích lístkov odovzadaných pre voľby 

starostu obce                                                                                            220

 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obceného zastupiteľstva:

1. Ján Vince                                                     149 platných hlasov

2. Jozef Gembec ml., Ing.                                132 platných hlasov

3. Marcel Maljarčik                                           131 platných hlasov

4. Radovan Kondrlík, Mgr.                                123 platných hlasov

5. Peter Kékety                                                 101 platných hlasov

6. Anna Tryznová                                              94 platných hlasov

7. Miroslav Schmidt                                           92 platných hlasov

 

Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva:

1.  Peter Svorad                                                   88 platných hlasov

2.  Pavol Banský                                                  70 platných hlasov

3.  Lýdia Arvaiová                                                 67 platných hlasov

4.  Klaudia Fízeľová                                              61 platných hlasov

5.  Daniel Bukoven, Ing.                                       60 platných hlasov

6.  Jozef Kotman                                                   60 Platných hlasov

7.  Peter Dudáš                                                     52 platných hlasov

8.  Jozef Žigo                                                         52 platných hlasov

9.  Jana  Kráľová                                                   51 platných hlasov

10. Kamil Malatinec                                               51 platných hlasov

11. Ján Malatinec ml.                                             44 platných hlasov

12. Miroslava Moravčíková, Mgr.                           43 platných hlasov

13. Jozefína Beľová                                               42 platných hlasov

14. Zdenka Malatincová                                         37 platných hlasov

15. Beáta Repová                                                  28 platných hlasov

16. Slavomír Beľa                                                  21 platných hlasov

17. Janka Jekkelová, Ing.                                      16 platných hlasov    

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre kandidáta na funkciu starostu obce:

1.  Jozef Gembec, Ing.                                          220 platných hlasov

 

Za starostu obce bol zvolený:                  Jozef Gembec, Ing.

 

 

 

 

 

 


 

dnes je: 20.6.2019

meniny má: Valéria

webygroup
ÚvodÚvodná stránka